خانه

 

آرشيو

 

تماس با ما

 

جستجو

google search:


وضوعات وبلاگنویسندگان

مهسا

آرشیو وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


لینک دونی


 
 

تمرین و اقدام عملی برای افزایش حوزه سر و حاکمیت و مدیریت در حوزه کار.قسمت 4
۱۳۸٩/۱٠/٢۸ :: نوشته شده توسط مهسا در ساعت ۳:٤٠ ‎ب.ظ

٣١.در عین قدرت و صلابت و حضور همیشگی در حوزه سر و منطق گاهی اوقات نیز نیاز به توجه عاطفی و دریافت عواطف و احساسات از شخص یا اشخاصی که  کاملا مطمئن هستند را داشته و این حوزه را نیز با آنان به صورت کوتاه مدت  و محدود تعامل کنید.

٣٢.در حوزه تحت حاکمیت و امنیتتان هر آنچه که برای رشد و پرورش افراد هرم قدرتتان مورد نیاز باشد برای ایشان مهیا و فراهم نمایید و هیچگاه نه تنها جلوی رشد کسی را سد نگردانید که همواره آنان را در جهت رشدشان تشویق و هدایت کنید.


٣٣.طوری زندگی کنید که آثار زیاد و مهم و تاثیر گذاری از خودتان در هر جای و در هر حوزه ای به جا گذاشته بطوریکه خودتان و دیگران بر این عقیده باشید که آثاری که شما در جهان هستی از خودتان در ارتباط با انسانها و همچنین از نظر مادیات بر جای گذاشته اید تا ابد باقی خواهد ماند.

٣۴.در مجموعه کاریتان طوری عمل کنید که در هر کدام از شاخه ها و حتی در کل مجموعه شخص و یا اشخاصی باشند که همه کارهای شما را مدیریت کرده و انجام دهند و حتی در زمانهای عدم حضور شما در هر مدتی در هر مجموعه ای هیچ خللی به مجموعه و کارهای مربوط به آن وارد نگردد.


٣۵.در مواقعی که درگیری و یا منازعات و یا اختلاف نظری فی مابین افراد مجموعه شما پیش می آید به نرمی و با آرامش و با ارائه راه حل هایی که ارائه می دهید و نحوه برخوردتان باعث ایجاد سازش و صلح و صفا دوستی در بین آنها گردیده و مطلب برای همیشه حل می گردد.

٣۶.خاستگاه انرژی های سرشار و نامحدودتان از اعماق درونتان باشد و هیچ عامل خارجی نتواند بر افزایش و یا کاهش و یا تناوب وجودی این انرژی ها تاثیر گذار باشد حتی اتفاقی ترین و ناگوارترین و یا حتی بهترین و هیجان انگیز ترین وقایع و اتفاقات و حوادث.

٣٧.در ارتباط با همسرتان همواره کارها و وظایف خانه را با حفظ جایگاه خودتان در مواقع لزوم برای هدایت ها و انجام رهنمودهای لازم به همسرتان تفویض اختیار نمایید تا با خیال راحت و طیب خاطر بتوانید در خارج از خانه کار و فعالیت و توسعه حوزه قلمرو و حاکمیت خود را انجام داده و مسائل کم ارزش و کوچک خانه باعث انحراف تمرکز شما نگردد.

٣٨.به منظور حفظ امنیت  و تداوم قدرت و امنیت موجود در محدوده تحت حاکمیت خودتان همواره هوشیار بوده و از فواصل بسیار دور هر کونه اتفاق و یا هر عامل مزاحم و مخرب و تهدید کننده ای را در نظر داشته و آن راتعدیل نموده و در راستای اهداف مجموعه به کار بگیرید.

٣٩.در مجموعه ای که تحت کنترل و هدایت شماست به خوبی تفویض اختیار نمائید و هرکسی به میزان قبول مسئولیتش و اختیاری که به وی تفویض گردیده را از مواهب مادی و معنوی منتفع گردانید و در محدوده ای که مختار بوده و مسئولیتش را بر عهده دارد صرفا پاسخگو باشد و نه شما در این حوزه دخالتی کنید و نه او از شما نظر خواهی کند و صرفا گزارشات به شما برسد.


۴٠.زمانی که بر هدفی متمرکز هستید با ذهنتان به کل محیط پیرامونتان نیز باشد و هدفگرایی و تمرکز فوق العاده زیادتان باعث نگردد که رسیدن به سایر اهداف و توجه به سایر اتفاقات و مسائل پیرامون را فراموش کرده و یا حتی با اهمیت کمتری به آنها بپردازید

...

پيام هاي ديگران ()   

لينک مطلب

بالای صفحه