خانه

 

آرشيو

 

تماس با ما

 

جستجو

google search:


وضوعات وبلاگنویسندگان

مهسا

آرشیو وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


لینک دونی


 
 

تمرین و اقدام عملی برای افزایش حوزه سر و حاکمیت و مدیریت در حوزه کار.قسمت 2
۱۳۸٩/۱٠/٢٠ :: نوشته شده توسط مهسا در ساعت ٧:٥٥ ‎ب.ظ

١١.هنگامی که سایرین از شما نظر می خواهند، با استفاده از تجربه و عمق دید و وسعت نظر، نظرات صائب و خیرخواهانه و بدون غرض و مرض خود را اعلام کنید.


١٢.از نظر عاطفی هیچ گونه ارتباطی با دیگران برقرار نکنید و آنگونه باشید که هیچ کس به هیچ نوع و طریقی نتواند خود را به شما مربوط بداند و یا حتی فکر این رابکند که روزی بتواند از این نظر به شما نزدیک شود.


١٣.در مواقعی که نیاز به حذف و یا رد کردن یک خطر احتمالی برای محدوده تحت امنیت شما می باشد انتخاب اصلحتان این باشد که قدرت تصمیم گیری و تفکر و فرصت کار را از شخص بگیرم و در طرفه العینی این کار را انجام دهید، به سرعت دقیق و موثر و به جا.


 

١۴. آدمهایی را که مدام در ناخودآگاهشان به سر می برند و در عالم هپروت هستند و مدام توهم های گوناگون و متفاوتی را تجربه می کنند را به هیچ وجه انشانهای کارآمد و موفقی ندانسته و خوئتان نیز به هیچ وجه وقت خود را برای این کارها تلف نکنید.


١۵. با استفاده از حوزه سر و از طریق منطق و تفکرات و استدلالات منطقی، وضعیت اقتصادی و شرایط مربوطه خود را حتی تا آینده دور پیش بینی کنید و وضعیت موجود را نیز بررسی کرده و بهترین و به صلاح ترین انتخابها را اختیار نمائید.


١۶. در راه رسیدن به اهدافتان در زندگی تان از همه امکانات و ابزارهای وجودتان استفاده کرده و با برنامه ریزی و زمان بندی مناسب به اهدافتان برسید.


١٧. هنگامی که در طی طریق شما به سمت هدفتان، اطرافیانتان تغییر وضعیت و موقعیت و رفتار می دهند و یا شما را ترک کرده و تنها بگذارند، شما مصصم تر و با قدرت و انگیزه بیشتر سهم خود را برداشته و انجام دهید و به هدفتان برسید.


١٨. همواره در طی موفقیتهایتان و رسیدن به اهدافی که در سر دارید،‌ به فکر اطرافیانتان نیز بوده و در هر مرحله که پیش می روید سعی نمائید که دیگران را نیز در پشت سر خود قرار داده و تقویت نمائید، خصوصا در مورد خانواده و اشخاصی که در مسیر موفقیتهایتان با شما همراه بوده اند.


١٩. در ارتباطاتتان با دیگران در حوزه اطرافتان بدون توجه به سن تان همواره با هر کسی با هر سنی بهترین ارتباط را برای رسیدن به اهدافتان و طی طریق و حتی پشت سر گذاشتن موانع موجود در راه بهره گیری نمایید.


٢٠. به تقدیر و سرنوشت و نقش زمان در زندگیتان اعتقاد و ایمان داشته باشید اما در نظر داشته باشید که همه اینها را شما، خودتان به دست خود و به اختیار خودتان تدارک ببینید و از پیش برای خودتان بفرستید نه اینکه اجبارا بر شما تحمیل گردیده و متحمل آنها شوید.


...

پيام هاي ديگران ()   

لينک مطلب

بالای صفحه