خانه

 

آرشيو

 

تماس با ما

 

جستجو

google search:


وضوعات وبلاگنویسندگان

مهسا

آرشیو وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


لینک دونی


 
 

پله های اولیه برای رسیدن به حوزه سرو حاکمیت ( هم ارز و معادل زئوس یونانی )
۱۳۸٩/٦/۱٦ :: نوشته شده توسط مهسا در ساعت ٥:۱۸ ‎ب.ظ


 ١.در مورد همه مسائلی که مربوط به شماست مسئولانه انتخاب کنید و بهایش رو پرداخت کنید.٢. تمرین های مربوط به جداول اعداد مثل سودوکو را با حضور کامل و در لحظه خودتان حل کنید.


 ٣. برای انجام هر کاری از خود بپرسید که چرا؟! چگونه؟! به چه صورت؟! چه وقت؟! و برای تمام کارها حتی غذا خوردن، حمام رفتن و تمام کارهای مریوط به خودتان این سوالات را از خود پرسیده و بعد انجام دهید. ۴. خودتان را جایگزین رئیس خود و یا پدر خانواده گذاشته و سعی کنید با در نظر گرفتن همه جوانب و اشراف کامل بر افراد و شرایط خانواده و افراد سازمان تصمیم گیری کنید.
۵. برای کلیه کارهای غریزی تان دلیل منطقی آورده و در غیر اینصورت از انجام آن خودداری نمایید.
۶. هنگام کار بر اساس دوست داشتن و احساستان عمل نکرده و بر اساس تعهد،‌ شرح کار و قوانین جاری در محیط کار عمل کنید.٧. زمان بندی و برنامه ریزی و اولویت بندی بر اساس ساعت و دقیقه و ثانیه انجام داده و به آن پایبند باشید و در قرارهایتان و یا کارهایتان به زمان توجه زیادی داشته باشید.

 ٨. در محیط کار حتی اگر کار مربوطه به طور مستقیم از شما خواسته نشده ولی برای پیشرفت سیستم و سازمان تاثیر گذار است،‌آ‌ن را انجام بدهید و منتظر نباشید که از شما خواسته شود.
٩. هنگام تصمیم گیری بر اساس حوزه سر،‌ منطق تصمیم گرفته و به دلخواه و علاقه خود توجه نکنید.


١٠. شب هنگام روز خود را مرور کرده و ببینید که در روزی که پشت سر گذاشته اید تا چه حد بر اساس حوزه سرتان عمل کرده اید و تا چه حد براساس عواطفتان عمل کرده اید و خودتان را حسابرسی کنید.

...

پيام هاي ديگران ()   

لينک مطلب

بالای صفحه