خانه

 

آرشيو

 

تماس با ما

 

جستجو

google search:


وضوعات وبلاگنویسندگان

مهسا

آرشیو وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


صفحات وبلاگ


لینک دونی


 
 

تیپ شخصیتی ومجموعه رفتاری پدر ( قسمت دوم)(هم ارز و معادل با پوزیدون یونانی )
۱۳۸٩/٥/٢٧ :: نوشته شده توسط مهسا در ساعت ٤:٢٦ ‎ب.ظ

تیپ شخصیتی و مجموعه رفتاری پدر

( معادل و هم ارز با پوزیدون در اسطوره های یونان)

 

کافیه یه کاری کرده باشی که از نظر اون اشتباه باشه، تا آخر عمر در مورد اون کار صحبت می کنند و تذکر میدهند،انقدر میگن و میگن که فقط با بیل میشه خاموششون کرد،معمولا صدای همه رو در میارن که ای وای... چقدر گیر میدی!!


اصولا خودشون رو عقل کل می دونن و فکر می کنن از همه بهتر و بیشتر می فهمن و بقیه هیچی حالیشون نیست و اونها هستند که باید به بقیه بگن که چی کار کنن و چی کار نکنن!!

فضولی و خاله زنک بازی جز تفریحات مورد علاقه شونه!کافیه یکی با تلفن حرف بزنه، حتی اگر توی اتاق هم باشه از مکالمه اونها باخبره!این کارشو رو میشه تجاوز به حریم خصوصی دیگران دانست که البته اون حق خودش می دونه!!! سر وسایل شخص دیگران بخصوص موبایلشون رفتن رو جز کارهای معمولی می دونه که انجام میده و خودشو نسبت به این مسئله کاملا محق می دونه!

شکمشون براشون بسیار بسیار مهم است، چون حوزه احساس در اینان بسیار فعاله،‌ تمام مسائل غریزی روی حال و احوالشان اثر می گذارد و اگر خوردن یا خوابیدنشان بهم بریزد واقعا غیرقابل تحمل می شوند، انگار که سیم اعصابشون از معده شون رد میشه و اگر غذاشون دیر بشه خون به مغزشون نمی رسه!!!


رستورانهایی رو انتخاب می کنند که آنجا همه آنها رو بشناسند و احترام زیادی بهشون گذاشته بشه  و اگر هم بار اولی باشد که می روند انعام قابل توجهی می دهند که گارسون تا آخر عمرش او را فراموش نکند.


خانواده براشون خیلی مهمه و دوست دارند که هر جایی که قراره برن همه خانواده باهم برن و یا دوست دارند که سر میز غذا همه خانواده دور هم جمع باشند!


 

از حیوانات میشه اسب رو نام برد که نماد غرایز اصیل و تحت تاثیر طبیعت  است و از این جهت به این تیپ شخصیتی نزدیک است.


...

پيام هاي ديگران ()   

لينک مطلب

بالای صفحه